Ses Dalgaları Enerji Terapisi

Ses Yatağı Terapisi

Ses işitilebilir titreşimlerden oluşur.Eğer işitme duyumuz tüm frekansları algılama yeteneğine sahip olsaydı,çiçeklerin,çimenlerin,dağların,vadilerin müziğini,gökyüzünün ve yıldızların şarkısını ve bedenimizin senfonisini duyabilirdik. Bilimsel bulguların da ispat ettiği gibi, evrendeki tüm parçacıklar ,tüm ısınma şekilleri ,tüm doğal kuvvetler müziksel yapılarla ve frekanslarla belirlenmektedir.

 

Ses yatağı enerji terapisi ile gönderilen doğal titreşimler tüm omurgaya ve vücudun tüm hücrelerine yayılır.Uygun frekanslardan oluşmuş ses dalgaları,

 

iç kulağı,derideki ve kaslardaki reseptörleri uyararak sinir sisteminin düzenlenmesini sağlar. Kan damarlarını genişletip kan dolaşımını hızlandırarak yara iyileşiminde, kas

 

spazmının azaltılmasında, vücut hücrelerinin yenilenmesinde özellikle  tansiyon hastalarında etkili olduğu kanıtlanmıştır.Ayrıca omurgadaki disklerin su tutma kabiliyetini arttırarak doğal traksiyon yapar ve spinal kanal daralmalarında etkili olur.

 

Ses yatağı enerji terapisi,migren uyku bozukluğu,depresyon ve günlük streslerden oluşan problemlerde de rahatlatıcı özelliğe sahiptir.